Facebook Pixel

Подорожчання електроенергії: хто залишиться без пільг у 2021 році

Національна комісія з регулювання питань енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) скасувала ряд пільг на електроенергію.

Зокрема постановою від 6 січня 2021 року регулятор скасував нічний тариф, пільги для релігійних організацій, для юросіб, що оперують житловими комплексами тимчасово переміщених осіб та для жителів 30-кілометрових зон навколо АЕС.

Постанова № 498 передбачала 70%-ві пільги від чинного тарифу на електроенергію для жителів 30-кілометрових зон навколо АЕС. Також ця постанова закріплювала пільги й на споживання електроенергії вночі для таких жителів.

Тариф для юросіб регулювала постанова № 746, згідно з нею тариф для операторів житлових комплексів тимчасово переміщених осіб був на рівні 1,68 грн/кВт-год.

А постанова № 220 передбачала пільговий тариф для побутових споживачів, які опалюють житло за допомогою електроенергії на рівні 90 коп./кВт-год за перші 3000 кВт-год на місяць.

А також пільгові тарифи в розмірі 90 коп./кВт-год для багатодітних сімей та дитбудинків і для гуртожитків із загальним приладом обліку електроенергії.

Контекст. Під час засідання Кабміну 28 грудня 2020 року уряд ухвалив рішення про скасування пільгових перших 100 кВт для населення.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉