Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Судно-трубоукладач прибуло до місця будівництва газопроводу «Північний потік – 2»

Зараз «Академік Черський» – єдиний трубоукладчик, який можна використовувати для добудови "Північного потоку – 2»

Зараз «Академік Черський» – єдиний трубоукладчик, який можна використовувати для добудови "Північного потоку – 2»

«Академік Черський», судно-трубоукладач, стало на якір неподалік від порту Мукран у Німеччині, де розташовано логістичний термінал проєкту «Північний потік – 2». Про це свідчать дані порталу для відстеження місцезнаходження кораблів MarineTraffic.

bezymyannyy2.png

Міністр енергетики РФ Олександр Новак називав «Академіка Черського» як можливого добудовника газопроводу.

Раніше судно пройшло модернізацію, щоб мати можливість укладати труби на глибинах «Північного потоку», і прибуло в Балтійське море з Далекого Сходу.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

За даними експертів, зараз «Академік Черський» – єдиний морський трубоукладач, який можна використовувати для завершення будівництва «Північного потоку – 2».

Контент. Будівництво газопроводу було припинено через введені США санкції проти підрядників газопроводу в грудні 2019 року. Але на спільній пресконференції з президентом Росії Володимиром Путіним канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила, що «Північний потік – 2» відповідає європейському законодавству і що його треба добудувати.

На початку травня цього року Федеральне мережеве агентство Німеччини повідомило про намір відхилити заявку оператора газопроводу «Північний потік — 2» компанії Nord Stream 2 на звільнення від вимог газової директиви Євросоюзу.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини