Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Суд скасував постанову Нацбанку щодо ліквідації банку «Хрещатик»

Шостий апеляційний адмінсуд частково задовольнив позов одного з акціонерів банку «Хрещатик» — компанії «КФ «Укрфінком» та скасував постанову Нацбанку (НБУ) щодо визнання банку неплатоспроможним та ліквідацію фінустанови.

Проте суд закрив провадження у справі №640/18835/19 щодо банку «Хрещатик» в частині позовних вимог із зобов'язань НБУ повернути фінустанові банківську ліцензію, йдеться в записі держреєстру.

Суд також закрив справу в частині щодо скасування запису в держреєстрі про припинення юрособи банку в результаті ліквідації на підставі закону про банки («антиколомойскому» законі).

Контекст. Так званий «антиколомойский» закон прийнятий Верховною Радою в травні. Згідно з його положеннями, процедура ліквідації банку та продаж його активів для розрахунку з кредиторами продовжуються навіть у тому випадку, якщо суд скасує рішення НБУ про виведення банку з ринку.

Законом також визначено передумови та процедура отримання колишніми власниками виведених з ринку банків компенсацій і їх форма. Основну роль у цьому питанні має відігравати «міжнародно визнана аудиторська фірма», яка після аналізу фінансового стану банку підтверджує розмір збитку або його відсутність.

Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини