Facebook Pixel

За матеріалами СБУ заблокувано активи російського депутата в Україні на понад 180 млн грн

Суд за сприяння Служби безпеки арештовав українські активи заступника голови Бєлгородської обласної думи рф, власника групи компаній «Агро-Білогір’я» Володимира Зотова. Його підозрюют у фінансуванні армії рф.

Яке майно Володимира Зотова за сприяння СБУ було заблоковано

Насамперед мова йде про арешт активів підконтрольного Зотову агрохолдингу, який знаходиться на території Дніпропетровської та Херсонської областей. До них відносяться виробничі та складські приміщення на площі понад 13 тис. кв. м, 16 автомобілів та майже 4 млн грн на банківських рахунках.

За даними слідства, менше ніж за рік до повномасштабного вторгнення рф. Зотов формально вийшов із співзасновників українського агрохолдингу і «переписав» бізнес на своїх родичів.

При цьому він повністю зберіг контроль за діяльністю підприємства, а частину його прибутків спрямовував на підтримку окупаційних угруповань, які воюють проти України.

Через оборудку депутат рф сподівався уникнути санкцій та кримінального переслідування за злочини проти нашої держави.

Крім того, в росії Зотов розгорнув інформаційну кампанію, в ході якої широко висвітлював надання продовольчої «гумдопомоги» російським військовим на фронті від імені його підприємств.

Відповідні повідомлення він розмістив на власному Телеграм-каналі та на сторінці в забороненій соцмережі «Вконтакте». Також інформація про допомогу окупантам розміщена на офіційному сайті його корпорації.

Зотову загрожує до 10 років тюрми.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉