Facebook Pixel

Степанов знайшов винних у затримці старту вакцинації в Україні

Розслідування Національним антикорупційним бюро України (НАБУ) справи про закупівлю вакцин проти коронавірусу негативно вплине на переговори з виробниками препаратів. Про це на пресбрифінгу 16 лютого заявив міністр охорони здоров'я Максим Степанов, передає агентство «Інтерфакс-Україна».

За його словами, наслідки цих «нападок» можуть торкнутися кожного українця, оскільки наша країна вже втрачає довіру виробників.

«Подібні ситуації руйнують репутацію нашої держави. У нас і без того досить складні переговори, щоб отримати додаткові дози вакцин. Через брудні інформаційні атаки виробники почали висловлювати небажання подальшої співпраці. Такі дії — це спроба зриву вакцинальної кампанії в Україні».

Максим Степанов

Максим Степанов

міністр охорони здоров'я

Степанов також заявив, що зрив кампанії відкриває Україні шлях до однієї вакцини, яку країні «настійливо пропонують», і додав, що на ринок України не можна допустити російську вакцину.

Telegram Logo

За словами міністра, справа НАБУ — це один із інструментів інформаційної війни проти команди міністерства.

Quote«Сьогодні вранці МОЗ отримало від НАБУ вимогу про надання інформації щодо всіх переговорів із виробниками вакцин проти COVID-19. Протягом доби всі ці документи будуть передані в НАБУ», — резюмував Степанов.

Контекст. Раніше міністр пообіцяв, що вакцинація проти коронавірусу почнеться до кінця цього тижня. Згідно з планом уряду вакцинація повинна була розпочатися 15 лютого. Загалом, план вакцинації має п'ять етапів, на яких будуть вакцинуватися різні категорії громадян залежно від їхньої роботи та стану здоров'я.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини