Facebook Pixel

Колишній генсекретар НАТО закликав США надати Україні будь-яку допомогу для перемоги

Колишній генеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен звернувся до США із закликом надати Україні всю допомогу, необхідну для перемоги над агресором.

Він зазначив, що лише перемога України дозволить забезпечити тривалий світ у Європі. Расмуссен також додав, що російська агресія проти України підштовхнула раніше нейтральні Фінляндію та Швецію до вступу до НАТО, а європейські країни змусили задуматися про оборону.

"Війна показала, що Вашингтон залишається головним гарантом європейської безпеки. А також продемонструвала, що демократичні держави мають об’єднатися, щоб протистояти зростаючій загрозі з боку авторитарних урядів», — пояснює Расмуссен.

Він називає головним напрямком для США конкуренцію з Китаєм у Тихоокеанському регіоні – справа, у якої буде значно важче взяти гору, якщо США будуть пов'язані війною на європейському континенті.

Через це Расмуссен закликав США надати Україні всі необхідні засоби, щоб вона змогла здобути рішучу победу над росією, а також потурбуватися про те, щоб Росія більше не змогла напасти на Україну знову.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉