Facebook Pixel

Справу Катерини Рожкової перенесли з Баришівки до Києва

Як повідомили The Page у пресслужбі НБУ, засідання у Баришівському райсуді у справі першого заступника голови Катерини Рожкової про визнання недостовірною інформації та припинення дії, яка порушує право, вчора не відбулося.

Причина — 16 липня відповідач Лук'яненко поскаржився на рішення про відкриття справи проти Рожкової, тому матеріали направлені в Київський апеляційний суд для розгляду скарги.

Контекст

  • 11 червня The Page стало відомо, що Баришівський районний суд заборонив заступнику голови Нацбанку Катерині Рожкової виконувати свої обов'язки.
  • Рішення про заборону Катерині Рожковій працювати заступником голови НБУ приймалося і раніше за позовом народного депутата Ігоря Луценка, пасинка Володимира Стельмаха. Луценко очолював наглядову раду Приватбанку, коли його акціонером був Ігор Коломойський. Після націоналізації Приватбанку Стельмах залишив своє місце роботи.
  • На початку липня Рожкова заявила, що житель Баришівки Київської області подав позов проти неї через публікацію на «сумнівному» сайті ОРД.

Коментарі

Всі новини