Катерина Рожкова пояснила, як справа про її відсторонення потрапила у Баришівський суд

Перший заступник голови Нацбанку Катерина Рожкова заявила, що житель Баришівки Київської області подав позов проти неї через публікацію на «сумнівному» сайті ОРД. Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

Рожкова повідомила, що їй вдалося дізнатися подробиці про фігурантів цього процесу — позивача Андрія Барташа і другого відповідача Антона Лук’яненко (перший відповідач — сама заступник голови Нацбанку). Привід для подачі позову — публікація Лук’яненко «Катерина Рожкова — зразок державного управлінця» на сайті ОРД.

Вона пояснила, що 6 червня Лук’яненко написав текст, в якому було зазначено, що Рожкова зупинила дефолт і обвал гривні в Україні. Але інший житель Баришівки — Барташ — побачив у тексті порушення своїх прав і вирішив оскаржити в суді викладене і заборонити заступнику голови НБУ виконувати свої обов’язки.

Telegram Logo

«Барташ був засновником компанії «Нібіру Х», у якій Лук’яненко й досі працює директором», —з азначила Рожкова і додала, що вийти з ними на зв’язок і дізнатися мотиви їй не вдалося.

Також вона повідомила, що позов проти неї Баришівський суд розгляне 22 липня.

Контекст

  • 11 червня The Page стало відомо, що Баришівський районний суд заборонив заступнику голови Нацбанку Катерині Рожкової виконувати свої обов’язки.
  • Рішення про заборону Катерині Рожкової працювати заступником глави НБУ приймалося і раніше за позовом народного депутата Ігоря Луценка. Останній — це пасинок Володимира Стельмаха, який очолював наглядову раду Приватбанку, коли його акціонером виступав Ігор Коломойський. Після націоналізації Приватбанку Стельмах покинув своє місце роботи.
Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини