Facebook Pixel
banner-kolo-md.jpg

Sony представила власний електромобіль

Японська транснаціональна корпорація Sony несподівано презентувала електрокар Vision-S. Зробила це вона на міжнародній технологічній виставці Consumer Electronic Show, передає BBC.

Фото: Sony

Фото: Sony

Фото: Sony

Фото: Sony

Фото: Sony

Фото: Sony

Фото: Sony

Фото: Sony

Фото: Sony Thumb Фото: Sony Thumb Фото: Sony Thumb Фото: Sony Thumb

Електрокар демонструватиме різні технології компанії. Він має 33 різні датчики, декілька дисплеїв, систему об’ємного звучання та підключення до інтернету.

Крім того, авто оснащене системою ідентифікації, завдяки якій можна виявляти та розпізнавати пасажирів, і функцією управління жестами, що допоможе регулювати розважальну систему електрокара. Авто також має датчики зображення для аналізу дороги перед ним.

Під час презентації автомобіля головний виконавчий директор Sony Кенічиро Йошида заявив, що компанія хоче зробити свій внесок у майбутнє автомобільної індустрії. Але чи буде вона масово виробляти електрокари, поки невідомо. Присутній на виставці президент і засновник TECHnalysis Research Боб О'Доннелл відмітив, що для нього презентація електрокара була шоком. Він вважає, що у такий спосіб Sony відкриває себе заново.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉