Facebook Pixel

Засновник Rozetka розповів, що після туалетного паперу взялися купувати українці

В інтернет-магазині Rozetka за останній місяць в кілька разів зросли продажі робочих столів, крісел на коліщатках і ноутбуків. На думку засновника компанії Владислава Чечоткіна, це означає, що українці навчилися працювати вдома і планують і далі так працювати.

«Три місяці тому люди скуповували крупи і туалетний папір, два місяці тому – усе для спорту та фітнесу, настільні ігри та книжки. Місяць тому – літній одяг, у всіх з'явилася надія на швидке закінчення карантину. Сьогодні ми відзначаємо зростання продажів робочих столів, зручних крісел на коліщатках і ноутбуків», – написав він.

Чечоткін повідомив, що вони, принаймні до липня, не планують повертати людей до офісу. Туди можна прийти за попередньою домовленістю з керівниками відділів, але це – виняток з правил.

У компанії думають над форматом постійної віддаленої роботи.

«Потрібно прийняти, що повернення до всього, що ми любимо, може зайняти не місяць, а кілька років. І що деякі речі не повернуться зовсім, вони зникнуть або трансформуються для нової – ні поганою, ні хорошою, а просто нової реальності. В якій ми теж навчимося жити», – резюмував Чечоткін.

Додатково. Час карантину пішов на користь первинному ринку нерухомості. По-перше, відразу стало зрозуміло, хто будує, а хто — ні. У кого які проблеми на майданчиках і які способи їх вирішувати. По-друге, поріділі ряди реальних покупців — відмінний холодний душ для всіх гравців.

Перші поверхи в новобудовах більшій частиною вже давно нежитлові. Їх займають магазини, салони краси, медичні клініки та різноманітні сервіси. Їх мета — забезпечити максимально різноманітну інфраструктуру, надавати послуги і продавати товари місцевим жителям. Про ціни, а також про те, як придбати або орендувати нежитлове приміщення в новобудові, The Page дізналося з перших рук.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉