Facebook Pixel

Що подивитися в кінотеатрах: стартує нова комедія зі Скарлет Йоганссон

Завітайте до Планети Кіно, щоб в один тиждень дослідити висадку на місяць або вирушити на полювання за торнадо в Оклахомі! Новинки кіно сподобаються усім.

Кріпачка

Екранізація роману Владислава Реймонта, лауреата Нобелівської премії з літератури, виявилася працею безлічі талановитих художників із Польщі, Сербії, Литви та України, які створили 85 000 картин олійними фарбами для цього повнометражного фільму. Режисери, вже відомі за номінацією на «Оскар» за фільм «З любов'ю, Вінсент», цього разу, схоже, перевершили себе. Високий рейтинг 7,7 на IMDb наголошує на унікальності цієї картини. Запрошуємо вас поринути в історію жінки, яка мешкає в патріархальному суспільстві ХІХ століття.

Забери мене на місяць

NASA готується до планової місії висадки на місяць протягом місяця. У разі гострої конкуренції між навіть СРСР у космічній гонці кожна деталь має значення. У світлі необхідності убезпечити себе від потенційних невдач NASA розглядає можливість створення симульованої висадки. У цей момент на сцену виходить досвідчена маркетологиня (Скарлетт Йоганссон), яка має переконати керівника місії (Ченнінг Татум) у тому, що такі маркетингові заходи можуть справді врятувати репутацію країни.

Смерчі

Цього тижня ми вирушимо до центру бурі, щоб випробувати інноваційну систему відстеження смерчів. Приєднуйтеся до нас у цій захоплюючій пригоді разом з Дейзі Едгар-Джонс та Гленом Павеллом!

Не очікуйте забагато від кінця світу

Фільм від переможця «Золотого ведмедя» Ради Джуде є безтурботною сатирою на людську природу в умовах капіталізму. Критики відзначають як обов'язковий вибір для кіноманів, захоплених непередбачуваними кінематографічними пригодами.

Пекельний серфінг

Занурення у світ серфінгу на загадковому острові, вилученому з усіх карт, перетворюється на справжню гру на виживання. Приходьте до нас, щоб пережити справжній жах! Ми покажемо, що провести літо подалі від звичайних пляжів може виявитися несподівано захоплюючою ідеєю.
Подякувати 🎉