Facebook Pixel

Нового «Джеймса Бонда» може зняти режисер оскароносного «На Західному фронті без змін»

Нового «Джеймса Бонда» може зняти режисер оскароносного «На Західному фронті без змін»

Нового «Джеймса Бонда» може зняти режисер оскароносного «На Західному фронті без змін»

Постановник оскароносного «На Західному фронті без змін» Едвард Бергер є головним фаворитом на роль режисера наступного фільму про Джеймса Бонда. Про це дізнався відомий голлівудський інсайдер Джефф Снайдер. Але інші кандидати «ще дивовижніші», зазначає він.

Також розглядається Девід Мішо, який зараз монтує нову версію своєї трагікомедії Wizards! («Чарівники!») для A24. Очікується, що картина вийде восени. Серед інших його робіт — «Пастка-22» та «За законами вовків».

Ще Metro-Goldwyn-Mayer придивляється до Келлі Марсел. Вона написала всі три фільми «Веном» та фактично перейшла до режисури у триквелі «Останній танець», який має вийти восени. Її також знають з адаптації роману «П'ятдесят відтінків сірого» та сценарію для фільму «Круелла».

Однак основним кандидатом все ж таки є Бергер. За даними інсайдера, режисер уже провів неофіційну зустріч із продюсером бондіани Барбарою Брокколі. Переговори пройшли успішно, і постановнику, найімовірніше, доручать нового «Джеймса Бонда». Інсайдер додає: він зніматиме його в парі з жінкою-режисером, але не обов'язково зі згаданою вище Марсел.

Жінки ніколи не знімала фільми про агента 007. Якщо Брокколі хоче піти цим шляхом, то Кетрін Бігелоу («На гребені хвилі») та Петті Дженкінс («Красівці») є найкращими кандидатками, вважає Снайдер.

Паралельно із цим студія шукає нового Джеймса Бонда. Зірка останніх чотирьох частин франшизи Деніел Крейг пішов у відставку після виходу фільму «Не час помирати» у 2020 році. Раніше серед основних претендентів на роль називалися Аарон Тейлор-Джонсон («Швидше за кулю»), Реге-Жан Пейдж («Бріджертони») та Генрі Кавілл («Відьмак»)

Подякувати 🎉