Наглядові ради в держкомпаніях дають системність і стабільність — Шмигаль

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль вважає, що наглядові ради в держкомпаніях повинні залишитися, однак допускає точкові зміни у складі наглядових рад і пропонує знайти баланс по зарплатах їх членів.

Про це він сказав в ексклюзивному інтерв'ю агентству «Інтерфакс-Україна».

«Що насторожує мене як прем'єр-міністра? Це неринкові, завищені, в деяких випадках, заробітні плати членів наглядових рад, які ми вирівняли на час карантину. Надалі потрібно знайти правильний баланс. Загалом, питання, повинні бути спостережні ради або ні, для мене не є дискусійним — вони повинні бути, так як дають деяку системність і стабільність в роботі підприємств», — зазначив прем'єр-міністр.

Telegram Logo

За його словами, головний аспект у питанні наглядових рад на об'єктах держвласності це якісний склад.

«Я майже за кожним підприємством розумію, де в нас проблеми в наглядових радах: де не заповнений штат, де не зовсім відповідальне ставлення, де люди не дуже професійні. Тому, швидше за все, точкові зміни в наглядових радах природно відбуватимуться», — додав він.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Раніше повідомлялося, що нардеп з фракції «Слуга народу» (групи Іллі Павлюка) Дар'я Володіна має намір заборонити брати участь у наглядових радах держкомпаній іноземним громадянам.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини