Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

СБУ викрила мережу підпільних обмінників криптовалют

Фото: СБУ

Фото: СБУ

Кіберспеціалісти Служби безпеки України заблокували в Києві роботу мережи підпільних обмінників криптовалют, щомісячний обіг яких перевищував $1 млн.

«Під час досудового розслідування встановлено, що так звані пункти обміну електронних валют протягом тривалого строку використовувалися зловмисниками для операцій з криптовалютою й електронними грошима», — йдеться в повідомленні спецслужби.

Банківські карти були оформлені на підставних осіб, а гаманці заборонених електронних валют — на громадян РФ, паспортні дані яких були придбані в «DarkNet». «Клієнтами ділків були тіньові комерсанти, зокрема в сфері грального бізнесу та шахрайських кол-центрів», — заявили в СБУ.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Під час проведення обшуків за адресами адміністрування підпільних пунктів обміну в Солом'янському, Голосіївському та Деснянському районах столиці правоохоронці вилучили комп'ютерну техніку та мобільні пристрої, з яких здійснювалася підтримка клієнтів і проводилися незаконні обмінні операції з забороненими російськими електронними валютами, готівкові 3 млн в гривневому еквіваленті.

1cf4ad3960b5e098b691fcea8c77fbd8.jpg

Одному з організаторів протиправної схеми слідчі СБУ повідомили про підозру за ст. 200 КК (незаконні дії з документами на переказ, платіжними картками та іншими засобами доступу до банківських рахунків, електронними грошима, обладнанням для їхнього виготовлення).

«Тривають слідчі дії для притягнення до відповідальності інших осіб, причетних до протиправної діяльності», — йдеться в повідомленні.

Додатково. В СБУ заявили про формування загроз національній безпеці держави в банківській сфері через підвищену комісію на еквайрингові послуги та монопольне становище міжнародних платіжних систем Visa і Mastercard, що підсилює розвиток тіньової економіки.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини