Facebook Pixel

СБУ й ДБР проводять обшуки в компаніях Котвіцького та Фукса щодо втрати Сахалінського родовища

Співробітники СБУ й ДБР провели серію обшуків у керівництва компаній, кінцевими бенефіціарами яких є російський олігарх і народний депутат України VIII скликання. Про це в п’ятницю, 10 лютого, повідомила пресслужба СБУ.

Як зазначають ЗМІ, йдеться про колишнього депутата від «Народного фронту» Ігоря Котвіцького та підсанкційного олігарха Павла Фукса. Обшуки відбуваються в рамках кримінального провадження про зловживання службовим становищем посадовцями ПрАТ «НАК «Надра України».

За даними слідства, унаслідок протиправної діяльності посадових осіб ПрАТ «НАК «Надра України» та низки комерційних структур Україна втратила право на Сахалінське нафтогазове родовище в Харківській області. Можлива сума збитків державі може сягати сотень мільйонів гривень.

За словами СБУ, на розробку Сахалінського родовища було витрачено понад 1 млрд грн. За даними геологорозвідувальних робіт, поклади газу на цьому об’єкті становлять щонайменше 15 млрд куб. м.

Нагадаємо: 10 лютого СБУ та ДБР у взаємодії з Офісом Генерального прокурора провели масштабну спецоперацію на митниці. Обшуки пройшли в Центральному апараті Державної митної служби, а також у Волинській, Львівській, Житомирській, Тернопільській, Чернівецькій, Одеській, Київській, Рівненській і Закарпатській регіональних митницях України. Правоохоронці встановили 50 суб’єктів господарської діяльності, які допомагали митникам реалізовувати тіньові схеми.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉