Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Ryanair планує розширити вплив на українському авіаринку після угоди про відкрите небо

Ryanair планує агресивну експансію українського авіаринку. Фото: pixabay

Ryanair планує агресивну експансію українського авіаринку. Фото: pixabay

Ірландський лоукостер Ryanair планує розширити вплив на українському авіаринку. Це стане можливим після того, як Україна приєднається до угоди про «Відкрите небо», заявив виконавчий директор групи Майкл О’Лірі, передає Reuters.

Він зазначив, що зараз Ryanair працює у 5 українських аеропортах – Києва, Львова, Харкова, Одеси та Херсона, у той час, коли в країні є до 12 аеропортів, що відповідають стандартам авіакомпанії.

«Єдиний ринок, на який би я звертав увагу – це Україна. Я думаю, ми станемо великим інвестором там, коли країна приєднається до European Open Skies», – заявив О’Лірі.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

На думку керівника компанії, ринок для доступних тарифів створять трудові мігранти. Також в Україні є потенціал на ринку внутрішніх авіаперевезень.

Контекст. Європейський спільний авіаційний простір – це двостороння угода між ЄС і третіми країнами, що встановлює спільні стандарти безпеки та лібералізує ринкові відносини у сфері авіації, що дозволяє більш ефективно та безпечно використовувати повітряний простір.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Рада ЄС 28 червня 2021 року погодила угоду про відкрите небо з Україною.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини