Facebook Pixel

Ryanair планує розширити вплив на українському авіаринку після угоди про відкрите небо

Ірландський лоукостер Ryanair планує розширити вплив на українському авіаринку. Це стане можливим після того, як Україна приєднається до угоди про «Відкрите небо», заявив виконавчий директор групи Майкл О’Лірі, передає Reuters.

Він зазначив, що зараз Ryanair працює у 5 українських аеропортах – Києва, Львова, Харкова, Одеси та Херсона, у той час, коли в країні є до 12 аеропортів, що відповідають стандартам авіакомпанії.

«Єдиний ринок, на який би я звертав увагу – це Україна. Я думаю, ми станемо великим інвестором там, коли країна приєднається до European Open Skies», – заявив О’Лірі.

На думку керівника компанії, ринок для доступних тарифів створять трудові мігранти. Також в Україні є потенціал на ринку внутрішніх авіаперевезень.

Контекст. Європейський спільний авіаційний простір – це двостороння угода між ЄС і третіми країнами, що встановлює спільні стандарти безпеки та лібералізує ринкові відносини у сфері авіації, що дозволяє більш ефективно та безпечно використовувати повітряний простір.

Рада ЄС 28 червня 2021 року погодила угоду про відкрите небо з Україною.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉