Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Рада ЄС схвалила підписання договору про відкрите небо з Україною

Рада ЄС дала свою згоду на підписання угоди про Спільний авіаційний простір (САП) з Україною, Вірменією, Тунісом і Катаром.

Після цього кожне угода має бути ратифікована кожною країною-членом, ЄС і третьою стороною, повідомляє Рада ЄС.

«Сьогодні Рада дала згоду на підписання трьох сусідських угод в сфері авіації — з Україною, Вірменією і Тунісом, а також угоду про повітряний транспорт з Катаром. Ці угоди відкриють ринок повітряного транспорту і нададуть нові можливості для операторів і клієнтів... Вони будуть сприяти торгівлі, туризму, інвестицій, економічного і соціального розвитку», — йдеться в заяві.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Відзначається, що рішення щодо України, Вірменії та Катару дозволяють застосовувати цю угоду на тимчасовій основі до завершення процедур, необхідних для набуття нею чинності.

Очікується, що угоди будуть підписані восени 2021 року. Після цього кожне угода має бути ратифікована кожною країною-членом, ЄС і третьою стороною.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Європейське спільне авіаційний простір (САП) — двостороння угода між ЄС і третіми країнами за загальними стандартами безпеки і лібералізації ринкових відносин в сфері авіації. Вважається, що це дозволить більш ефективно і безпечно використовувати повітряний простір.

Контекст. Переговори про САП з Україною завершилися ще в 2013 році, проте підписання угоди було заблоковано через конфлікт між Великобританією та Іспанією про статус аеропорту Гібралтару.

Коментарі

Всі новини