Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Розпочато евакуацію захисників «Азовсталі» в Маріуполі (фото, відео)

Евакуація захисників «Азовсталі»

Евакуація захисників «Азовсталі»

Вище командування віддало наказ командирам підрозділів, що перебувають на «Азовсталі», зберегти життя особового складу, повідомив Генеральний штаб ЗСУ в ніч на вівторок, 17 травня.

«Почалася евакуація 53 тяжко поранених військових. Їх доправлено до медичного закладу в Новоазовську. Ще 211 захисників через гуманітарний коридор було евакуйовано до Оленівки (ці населені пункти розташовані на території «ДНР» – The Page) з подальшим поверненням в Україну через процедуру обміну. Заходи щодо порятунку тривають», – йдеться в повідомленні.

«Захисники Маріуполя – герої нашого часу. Вони назавжди в історії. Це окремий загін спеціального призначення «Азов», 12-та бригада Національної гвардії, 36-та окрема бригада морської піхоти, прикордонники, поліцейські, добровольці, тероборона Маріуполя».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Найважливіше спільне завдання всієї України та всього світу – зберегти життя захисників Маріуполя, йдеться в повідомленні.

Президент Володимир Зеленський у нічному відеозверненні сказав: «Завдяки діям ЗСУ, розвідки, переговорної групи, Міжнародного комітету Червоного Хреста та ООН ми сподіваємося, що вдасться зберегти життя наших хлопців... Хочу наголосити: українські герої потрібні Україні живими. Це наш принцип».

Підписуйтесь на нас в Google News!

Головне управління розвідки Міністерства оборони України вранці 17 травня повідомило, що для якнайшвидшого повернення евакуйованих увечері в понеділок захисників Маріуполя буде здійснено процедуру обміну, вживаються всі необхідні заходи щодо порятунку людей, які залишаються на «Азовсталі».

У російських телеграм-каналах пишуть, що на «Азовсталі» ще залишаються 2 227 осіб.

Російська сторона про обмін поки що нічого не говорить. Українських військових там називають полоненими, а те, що сталося – здачею в полон.

photo-2022-05-17-00-32-27-2.jpg photo-2022-05-17-00-32-27.jpg photo-2022-05-17-07-04-40.jpg photo-2022-05-17-07-04-40-3.jpg


Коментарі

Всі новини