Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

«Азовсталь»: Командир морпіхів Волина звернувся до Ілона Маска по допомогу в евакуації

Азовсталь: Морпіх звернувся до Маска по допомогу в евакуації. Фото: facebook.com/serjvlk

Азовсталь: Морпіх звернувся до Маска по допомогу в евакуації. Фото: facebook.com/serjvlk

Командир 36-ї окремої бригади морської піхоти, що разом із полком «Азов» боронять Маріуполь, Сергій Волинський (Волина) звернувся до мільярдера Ілона Маска по допомогу в екстракції з «Азовсталі». Про це він написав на своїй сторінці у Twitter.

Quote«Кажуть, ти телепортувався з іншої планети, щоб навчити людей вірити в неможливе. Наші планети розташовані поряд, бо я живу там, де практично неможливо вижити. Допоможи нам вийти з «Азовсталі» до країни-посередника... Якщо не ти, то хто? Підкажи…» — написав український воїн.

Екстракція, або ексфільтрація, передбачає переміщення з підконтрольної ворогові території до безпечної зони. Реалізовують цю процедуру за домовленістю двох протиборчих сторін і третьої країни, яка має забрати військових і гарантувати, що до кінця війни вони не потраплять в Україну. Тобто перебуватимуть на її території й не братимуть участі в збройній боротьбі.

Контекст. 7 травня Волина заявив, що захисники опинилися в пекельному реаліті-шоу, за яким спостерігає весь світ. І вони все ще сподіваються, що рішення щодо їхнього порятунку буде ухвалено. Українська сторона пропонує росіянам обміняти важкопоранених українських військових, які залишаються на «Азовсталі», на полонених військових РФ. Домовленості ще немає. Переговори тривають.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Коментарі

Всі новини