Facebook Pixel

Гетманцев запропонував євробляхерам розмитнення за 1000 євро «і ми більше до цього питання не повертаємося взагалі»

Новий закон про розмитнення «євроблях» за 1000 євро. Фото: УНІАН

Новий закон про розмитнення «євроблях» за 1000 євро. Фото: УНІАН

Фінансовий комітет Верховної Ради напрацював два законопроєкти, які стосуються розмитнення «євроблях», що завезли в Україну до 31 грудня 2020 року. 18 лютого парламент розгляне один із них, який передбачає разове розмитнення авто на європейських номерах за тисячу євро.

Про це розповів нардеп від «Слуги народу», голова комітету Ради з питань податкової та митної політики Данило Гетманцев на брифінгу, передає UNN.

«Законопроєкт передбачає можливість розмитнення автомобілів, які були ввезені на територію України на єврономерах до 01.01.21, за загальну суму, що не перевищує 1 тис. євро. Разова акція по машинах, які вже ввезені, і ми більше до цього питання не повертаємося взагалі».

Данило Гетманцев

Данило Гетманцев

голова комітету Верховної Ради з питань податкової, митної та фінансової політики

Водночас комітет продовжить працювати в напрямку зниження вартості розмитнення і для тих, хто ввозитиме «євробляхи» в майбутньому.

Telegram Logo

Варто відзначити, що зараз у Верховній Раді зареєстровано два законопроєкти про легалізацію авто на європейських номерах — №4643-д і №4644-д. Але поки що в них не прописана гранична ціна в розмірі тисячі євро.

Контекст. Раніше комітет з питань фінансів, податкової та митної політики ухвалив доопрацьований спільно з представниками «Авто Євро Сили» законопроєкт №3704 про пільгове розмитнення «євроблях».

Коментарі

Всі новини