Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

На росії готуються почати призов українців на окупованих територіях. Коли це може статися

Росія почне призов українців на окупованих територіях. Фото: radiosvoboda.org

Росія почне призов українців на окупованих територіях. Фото: radiosvoboda.org

На росії готуються узаконити призов на військову службу громадян України на тимчасово окупованих територіях. Про це свідчать дані Генерального штабу ЗСУ.

Зокрема, в рф вже працюють над документом. Він передбачає призов українців в окупованих містах вже з весни наступного року.

Quote«В російській федерації готується законопроєкт, який передбачає з весни 2023 року легалізацію призову на військову службу громадян України, які проживають на тимчасово зайнятих, окупованих територіях та отримали паспорт громадянина російської федерації», — повідомили у Генеральному штабі.

Контекст. Наприкінці вересня російські окупанти та колаборанти провели на окупованих територіях України референдум про їхнє входження до складу рф. Ці референдуми звісно ж були незаконними, весь цивілізований світ їх не визнав, однак для росії це не мало жодного значення.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Вже за деякий час колаборанти з чотирьох областей приїхали до Москви, де російський диктатор володимир путін підписав указ по входження цих територій до складу рф.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини