Facebook Pixel

В Україні почнуть встановлювати нові газові smart-лічильники

Регіональна газова компанія (РГК) завершила сертифікацію «розумних» лічильників природного газу. Їх почнуть виробляти та встановлювати споживачам уже у 2023 році, повідомила пресслужба компанії в середу, 8 лютого.

Нові прилади обліку розробили в Україні. Вони поєднують мембранний лічильник і вбудований у корпус смартмодуль із модемом — показники в автоматичному режимі потраплятимуть в газорозподільну компанію.

Як повідомляють, виробництво смартлічильників розпочнеться в ІІ кварталі 2023 року на потужностях українських метрологічних центрів RGC Metering. Перша партія– 16 тис. лічильників — буде готова до кінця 2023 року.

Quote«Нові лічильники встановлюватимуть у рамках інвестиційної програми газорозподільних компаній і запустять у продаж. Нове встановлення – це зазвичай забудовники», – пояснив керівник напрямку «Розробки та дослідження» РГК Ярослав Хаврель.

Нагадаємо: газопостачальні компанії встановили тарифи на блакитне паливо для побутових споживачів у січні 2023 року. Ціна на газ для населення коливалася від 7,7 до 9,99 грн за кубометр.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉