Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Україна відновила півсотні зруйнованих російськими окупантами мостів

рф пошкодила в Україні  311 штучних споруд, 50 з них уже відновлено. Фото: dw.com

рф пошкодила в Україні 311 штучних споруд, 50 з них уже відновлено. Фото: dw.com

Спеціалісти «Укравтодору» відбудували вже 50 знищених російськими окупантами мостів. Про це повідомив перший заступник голови «Укравтодор» Андрій Івко.

За його словами, п’ятдесятим відновленим мостом став об'єкт у Конотопському районі Сумської області. Його відновлення дозволило з’єднати кілька районів прикордонної області.

Quote«Міст став п’ятдесятою штучною спорудою, через яку від початку повномасштабного російського вторгнення нам вдалося відновити рух. Десь ми зводили об’їзний шлях, а подекуди – тимчасові переправи. Та стратегічні об’єкти, де рух вантажного транспорту надзвичайно важливий для життєдіяльності країни і немає альтернативи, відбудовуємо повністю. Таким був міст на Конотопщині. Відтепер до людей почнуть курсувати автобуси, а урожай фермери зможуть швидко довезти до місць зберігання та перероблення», — наголосив Івко.

Він також нагадав, що з моменту повномасштабного нападу рф на Україну в 15 областях України було зафіксовано масштабні інфраструктурні руйнування.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«росія завдала дорожній галузі збитків на 958 мільярдів гривень. Пошкоджено та знищено майже 25 тисяч кілометрів доріг та 311 штучних споруд», — повідомив Івко.

Варто зазначити, що Укравтодор працює на деокупованих територіях Київської, Чернігівської, Сумської, Харківської, Житомирської та Миколаївської областей.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини