Facebook Pixel

Росія відмовилася постачати газ у Європу: вимагає зняття санкцій

Росія не відновить постачання газу до Європи, доки не буде скасовано західні санкції. Про це заявив прессекретар Кремля Дмитро Пєсков, пише The Telegraph.

Російський чиновник звинуватив «колективний Захід» у його рішенні закрити потоки через найважливіший газопровід «Північний потік».

Quote«Проблеми з прокачуванням газу виникли через санкції, які західні країни запровадили проти нашої країни та кількох компаній. Немає інших причин, які могли б спричинити цю проблему з насосом», — заявив Пєсков.

Варто зазначити, що така заява представника Кремля є свідченням того, що рф скоротила постачання енергоносіїв до Європи на знак помсти проти західних санкцій. Хоча раніше у рф стверджували, що скорочення є результатом технічних несправностей газопроводу.

Контекст. Нагадаємо: 31 серпня російський «Газпром» повністю зупинив постачання газу у Європу газопроводом «Північний потік». Трубопровід обіцяли запустити за три дні «за умови, що не буде виявлено жодних несправностей». Однак 2 вересня «Газпром» оголосив про рішення не відновлювати роботу «Північного потоку», що спричинило різке зростання цін на газ і змусило країни ЄС з усіх сил намагатися запровадити надзвичайні заходи.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉