Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Росія відмовилася постачати газ у Європу: вимагає зняття санкцій

РФ не постачатиме газ до Європи, поки з неї не знімуть санкції. Фото: delo.ua

РФ не постачатиме газ до Європи, поки з неї не знімуть санкції. Фото: delo.ua

Росія не відновить постачання газу до Європи, доки не буде скасовано західні санкції. Про це заявив прессекретар Кремля Дмитро Пєсков, пише The Telegraph.

Російський чиновник звинуватив «колективний Захід» у його рішенні закрити потоки через найважливіший газопровід «Північний потік».

Quote«Проблеми з прокачуванням газу виникли через санкції, які західні країни запровадили проти нашої країни та кількох компаній. Немає інших причин, які могли б спричинити цю проблему з насосом», — заявив Пєсков.

Варто зазначити, що така заява представника Кремля є свідченням того, що рф скоротила постачання енергоносіїв до Європи на знак помсти проти західних санкцій. Хоча раніше у рф стверджували, що скорочення є результатом технічних несправностей газопроводу.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. Нагадаємо: 31 серпня російський «Газпром» повністю зупинив постачання газу у Європу газопроводом «Північний потік». Трубопровід обіцяли запустити за три дні «за умови, що не буде виявлено жодних несправностей». Однак 2 вересня «Газпром» оголосив про рішення не відновлювати роботу «Північного потоку», що спричинило різке зростання цін на газ і змусило країни ЄС з усіх сил намагатися запровадити надзвичайні заходи.

Коментарі

Всі новини