Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

В Україні арештували майно російського ресторатора на 400 млн грн

Суд арештував майно російського ресторатора на 400 млн грн. Фото: reston.ua

Суд арештував майно російського ресторатора на 400 млн грн. Фото: reston.ua

В Україні суд наклав арешт на заклади громадського харчування та земельні ділянки російського мільйонера, ресторатора Олександра Орлова, який, зокрема, володіє столичним комплексом Queen.

Про це повідомила пресслужба Бюро економічної безпеки.

Згідно повідомлення, співробітники БЕБ встановили нерухоме майно, яке через офшори та підконтрольних осіб належать одному з російських бізнесменів.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Водночас, ЗМІ повідомляють, що йдеться про російського ресторатора Олександра Орлова.

Зокрема, «Економічна правда» пише, що Орлов володіє групою Bulldozer Group, якій в Україні належать заклади Queen Kyiv, Virgin Izakaya Bar, Eshak, Not Only Fish, Рыба Пила, Queen Country Club, Fish Fetish.

Підписуйтесь на нас в Google News!

У ході слідства встановлено, що бізнесмен намагався уникнути можливих санкцій та вилучення прав власності, а відтак за удаваним угодами планував фіктивно вивести зі своєї власності зазначені активи.

У березні, після початку повномасштабного вторгнення рф в Україну, група повідомила, що йде з українського ринку. Водночас команда, що розвивала ресторани групи в Україні, заявила, що «Орлов більше не причетний до українського ресторанного бізнесу».

Ухвалами слідчого судді арештовано нерухомість у вигляді закладу громадського харчування, земельних ділянок та багатофункціонального розважально-оздоровчий комплексу із закладом громадського харчування.

Бюро економічної безпеки України повідомляє, що постійно досліджує діяльність підприємств, знаходить активи росії та білорусі та ініціює їх арешт.

Коментарі

Всі новини