Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Україна заарештувала 2,1 млрд грн активів 11 компаній, що належать «Газпрому», «Роснєфті» та «Росатому»

Заходи щодо вилучення активів на користь України тривають. Фото: ssu.gov.ua

Заходи щодо вилучення активів на користь України тривають. Фото: ssu.gov.ua

В Україні за матеріалами Служби безпеки України накладено арешт на корпоративні права та нерухоме майно 11 підприємств, кінцевими бенефіціарами яких є російські державні корпорації «Нефтяная компания «Роснефть», «Росатом» та «ПАО «Газпром».

Як повідомляє СБУ, під час оперативно-слідчих дій встановлено, що частина прибутку цих підприємств йшла на підготовку та ведення агресивної війни рф проти України, а також на фінансування діяльності диверсійно-розвідувальних груп.

Орієнтовна сукупна вартість арештованих судом корпоративних прав перевищує 2,1 млрд грн. Також накладено арешт на 46 об’єктів нерухомого майна, що є в їхній власності.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Завдяки своєчасному арешту активів вдалося заблокувати спроби фактичних власників «переписати» їх на підставних осіб, щоб зберегти контроль над ними.

СБУ й далі досліджує всі обставини діяльності цих підприємств у межах кримінального провадження, розпочатого за ч. 1 ст. 113 (диверсія) та ч. 1 ст. 437 (планування, підготовка, розв'язування та ведення агресивної війни) Кримінального кодексу України.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Заходи з виявлення підприємств, контрольованих рф, проводили співробітники СБУ та Національної поліції за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора.

Комплексні заходи щодо вилучення заблокованих активів на користь України тривають.

Як повідомлялося, у ЄС також триває полювання за активами російських олігархів: на середину червня 2022 року сума заморожених активів зросла до понад 12,5 млрд євро.

Коментарі

Всі новини