Рейтинг політиків: скільки українців довіряють Зеленському, Порошенку та Шмигалю

Рейтинг довіри політикам листопад. Фото: Соціологічна група «Рейтинг»

Рейтинг довіри політикам листопад. Фото: Соціологічна група «Рейтинг»

Рейтинг довіри до політиків очолив Володимир Зеленський, незважаючи на те, що 60% опитаних не задоволені його діяльністю проти пандемії коронавірусу. Йому довіряють 46% опитаних, не довіряють — 51%.

Водночас спікеру Верховної Ради Дмитру Разумкову довіряють 32% опитаних, однак 36% вважають його не вартим довіри. Ще 26% респондентів взагалі не знають, хто такий Разумков. Про це свідчать результати опитування соціологічної групи «Рейтинг».

Голові «Батьківщини» Юлії Тимошенко довіряють 25% українців, 72% — ні. Водночас голові «Опозиційного блоку» Юрію Бойко довіряють лише 24% опитаних, а у понад половини (52%) він не викликає довіри.

Telegram Logo

П'ятому президенту Петру Порошенку довіряють 23%, однак понад 70% опитаних йому не довіряють. Міністру внутрішніх справ Арсену Авакову довіряють 22% опитаних, водночас 67% виказують недовіру міністру.

Прем'єрміністру Денису Шмигалю довіряють 18% українців, понад половина — не довіряють, а чверть взагалі не знають, хто він такий. Міністру охорони здоров'я Максиму Степанову не довіряють 36% респондентів, однак 19% все таки довіряють, а ще 41% навіть не знають міністра.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Голові Офісу президента Андрію Єрмаку не довіряють 43%, 40% навіть не знають, хто це, а довіряє лише 12%. Генеральній прокурорці Ірині Венедиктовій довіряють менше 10% опитаних, майже 40% не довіряють, а майже половина опитаних не знають, хто вона.

Опитування було проведено 15-17 листопада 2020 року, було опитано 3 тис. громадян України віком старше 18 років.

Контекст. Згідно з жовтневим опитуванням Центру соціального моніторингу президенту Володимиру Зеленському довіряють майже 38% українців, повністю йому вірять майже 14%, швидше довіряють — 24%, а зовсім не мають довіри — 27,5%.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини