Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
IT

Reface запустив Reface Fund: збирають кошти на гуманітарні потреби українців у гарячих точках

Reface збирає кошти на потреби українців у гарячих точках. Фото: reface.fund

Reface збирає кошти на потреби українців у гарячих точках. Фото: reface.fund

Стартап Reface запускає Reface Fund задля збору коштів для забезпечення гуманітарних потреб українців. Фонд зосередиться на підтримці невеликих добровольчих підрозділів. Про це оголосив співзасновник і CEO Reface Дмитро Швець, передає Speka.

Quote«Люди охочіше відправляють донати тим, кого знають, — пише Швець. — У Reface понад 200 млн користувачів і десятки партнерів, бізнесів і селебриті по всьому світу. Як український стартап ми мусимо застосувати це для допомоги нашій країні».

Неофіційно стартап уже деякий час збирає пожертви від команди, інвесторів і партнерів. За словами Швеця, сума зібраних коштів сягнула $180 тис. Першими донорами стали співробітники Reface, а також співзасновник і колишній СЕО геймінгової компанії Unity Software Девід Хелгасон, засновник і СЕО Supercell Ікка Паананен, ексменеджер співачок Майлі Сайрус і Дуа Ліпа Адам Лебер та інші.

На зібрані кошти команда Reface відправила допомогу до Сєверодонецька, Попасної, Рубіжного, Краматорська, Харкова, Ізюма, Маріуполя, Миколаєва, Чернігова та Енергодара. Мета — покривати гуманітарні потреби українських військових і цивільних у цих та інших гарячих точках. Дмитро Швець закликав користувачів Reface з усього світу долучатися до команди партнерів фонду.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Reface — розроблений в Україні AI-застосунок, який дає змогу користувачам змінювати обличчя на відео чи в GIF. Він став найкращим застосунком 2020 року в Google Play і злетів на перше місце в топі американського App Store.

Контекст. Нагадаємо, що в лютому Reface почав розробляти алгоритм, який дасть змогу швидко виявляти місця розташування російських військ за допомогою супутників. А 17 березня стартап видалив свій застосунок із російських App Store та Google Play.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини