Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Білорусь продовжує допомагати росії у війні, а в Україні все ще висока загроза ракетних та авіа ударів

По всій Україні залишається загроза авіаційних та ракетних ударів. Фото: Генштаб ЗСУ

По всій Україні залишається загроза авіаційних та ракетних ударів. Фото: Генштаб ЗСУ

Білорусь продовжує надавати всебічну підтримку російській агресії. Окрім спільних навчань повітряно-космічних сил рф та військ протиповітряної оборони білорусі, на території республіки триває підготовка російських підрозділів. Про це повідомив Генштаб ЗСУ.

Наразі по всій Україні залишається загроза авіаційних та ракетних ударів.

Протягом доби російське окупаційне військо завдало 2 ракетних (по цивільній інфраструктурі міста Краматорськ) та 12 авіаційних ударів. Також, здійснив 29 обстрілів з реактивних систем залпового вогню, зокрема, по Нікополю.

Разом з цим, у Мелітополі росіяни заборонили перетинати блокпости без спецперепусток з 1 березня. Ці перепустки можна отримати у так званій комендатурі тільки після надання своїх персональних даних.

Триває мобілізація на тимчасово окупованій території Луганської області. Так, у окупаційній адміністрації Алчевська підготовлено чергові списки для поповнення втрат у живій силі російських загарбників, зокрема, і за рахунок співробітників так званого МНС.

Контекст. Раніше повідомлялось, що у північних областях України створюють мобільні вогневі групи протиповітряної оборони.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини