Facebook Pixel

Російська пропаганда намагається розсварити українців та поляків – спецслужби Польщі

Росіяни активно використовують пропаганду та дезінформацію для впливу на Польщу та інші країни. Нині одна з їхніх головних цілей полягає у тому, щоб розсварити польський та український народи, розповів речник міністра-координатора спецслужб Польщі Станіслав Жарин «Польському Радіо».

Quote«Росіяни намагаються переконати поляків у тому, що прийом біженців з України є надзвичайно затратним для нашої країни, і водночас породжує безліч проблем, що робить весь цей процес вкрай безглуздим, а також небезпечним, бо ми не знаємо, кого приймаємо… Росія намагається переконати українців у тому, що наша країна є дуже небезпечною для іноземців», — розповів він.

Жарин наголосив, що російські пропагандисти «жадібно» відстежують події в Польщі та чи не щодня намагаються перекрутити їх на свій лад. Він очікує, що і в найближчі роки росія не відмовиться від застосування пропаганди в польському інформаційному просторі.

Контекст. Нагадаємо: з 24 лютого 2022 року польська влада надала українцям права на рівні з власними громадянами.

Польща спростила процедуру отримання картки поляка для українців – з 29 липня 2022 року документи на отримання чи продовження строку дії картки поляка можна подати на території Польщі.

Подякувати 🎉