Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Росія діє як ІДІЛ, Заходу варто відмовитися від спроб вести переговори з Путіним – фінський політик

Путін за власною волею війну в Україні не закінчить — Юссі Халла-ахо. Фото: Twitter / Halla_aho

Путін за власною волею війну в Україні не закінчить — Юссі Халла-ахо. Фото: Twitter / Halla_aho

Країнам Заходу вже час відмовитися від спроб вести переговори з російською адміністрацією та диктатором Путіним щодо України. Про це заявив голова комітету парламенту Фінляндії із закордонних справ Юссі Халла-ахо в етері програми MTV Uutisaamu.

Він наголосив, що США та Європа надто довго плекали надію на те, що зможуть вплинути на Путіна та що у війні можна буде знайти рішення, яке задовольнить усіх.

Quote«Я гадаю, що такого рішення немає, бо поставлені Путіним цілі, тобто поневолення України, це не те, про що реально можна домовитися, і треба визнати, що такого переговорного шляху немає», — наголосив політик.

Халла-ахо порівняв дії росії з терористичною організацією ІДІЛ, з якою переговори також не вели.

Quote«Росія зробила вибір, вона відкрито стала злочинною державою, яка не тільки підтримує тероризм, а й здійснює тероризм, і я вважаю, що західним країнам час усвідомити цю реальність», — додав він.

На його переконання, Путін цю війну в Україні зі своєї волі не закінчить, єдиний шлях – це розгромити російське окупаційне військо на українській землі.

Політик також висловив свою думку й щодо ймовірного застосування рф ядерної зброї.

Quote«На думку багатьох російських аналітиків, Путін не солдат, який готовий померти за власні цілі чи ідеали. Він агент КДБ. Він намагається перекласти відповідальність на інших і намагається вижити сам. Він знає, що не переживе застосування ядерної зброї… Він намагається зіграти, збентежити, створити страх і пом'якшити ставлення західних країн, щоб отримати те, що він може пояснити собі й домашній публіці як перемогу», — зазначив він.

Контекст. Нагадаємо: напередодні президент Володимир Зеленський увів у дію рішення Ради нацбезпеки та оборони, що передбачає відмову від переговорів із російським диктатором Путіним.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини