Прогноз коронавірусу: Україна рухається до найгіршого сценарію

З листопада 2020 року в Україні щодня можуть виявляти 10 тис. нових випадків зараження коронавірусом на добу, йдеться в презентації Київської школи економіки (KSE).

Україна рухається до найгіршого сценарію пандемії. Якщо ситуацію в зонах активного поширення вірусу не взяти під контроль, то до кінця року від COVID-19 у країні може померти до 20 тис. осіб.

Telegram Logo

«Якщо поточна ситуація не зміниться, то вже через два тижні в листопаді щоденна кількість виявлених нових хворих досягне 10 тис. Навантаження на медичну систему буде максимальним, і витримає вона тільки в тому разі, якщо вже зараз вводити комплексні обмеження в областях з активним спалахом», – прогнозує старший дослідник департаменту економіко-політичних досліджень KSE Юрій Ганиченко.

Україна серед країн із найбільш складним становищем. Вона перебуває на сьомому місці за кількістю нових випадків захворювання на коронавірус і на четвертому за показниками смертності. За кількістю тестувань і виявлення хворих на COVID-19 Україна на останньому місці в Європі.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Контекст. За 14 жовтня 2020 року в Україні на коронавірус захворіли 5 062 людини. Карантин в Україні продовжили до кінця року.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини