Facebook Pixel

Приватбанк запустив оплату обличчям

Приватбанк запустив перші в Україні біометричні платіжні POS-термінали з технологією FacePay24 для оплати покупок обличчям. Про це повідомила пресслужба банку.

Для використання цієї функції потрібно встановити на смартфон оновлений застосунок Privat24 й активувати оплату FacePay24. Потім зробити три селфі з різних ракурсів і прив'язати до свого обличчя обрану банківську картку.

Telegram Logo

Для оплати в терміналі потрібно ввести суму, вибрати «оплату обличчям», подивитися у фронтальну камеру терміналу, натиснути «оплатити» та підтвердити оплату пін-кодом.

«Майбутнє тепер ще ближче: оплата обличчям, яка ще кілька років тому вважалася фантастикою, доступна всім клієнтам Приватбанку і будь-яким торговцям. У більшості з нас, напевно, зараз з собою немає навіть гаманця, тому що всі картки — у смартфоні. Ми йдемо далі, і зробили загальнодоступною технологію, яка дозволяє здійснювати купівлю, навіть якщо забути вдома телефон», — розповів керівник напряму обслуговування торгових підприємств банку Євген Васильцов.

Оплата обличчям вже доступна на 260 POS-терміналах Android PAX. До кінця року Приватбанк встановить в Україні 7 700 біометричних POS-терміналів.

FacePay24 використовує систему автоматичного розпізнавання обличчя Amazon Rekognition, розроблену експертами Amazon. Вона здатна розпізнавати об'єкти, сцени й обличчя, а також виявляти неприпустимий контент на зображеннях.

Контекст. У вересні 2019 року Приватбанк випустив остаточну версію онлайн-банкінгу Privat24, а також спільно з платіжною системою Visa запустив технологію біометричної оплати покупок FacePay24 для роздрібних торгових точок.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter Cmd + Enter Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини