Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Зеленський затвердив санкції проти 198 кремлівських пропагандистів

Зеленський затвердив санкції проти 198 кремлівських пропагандистів

Зеленський затвердив санкції проти 198 кремлівських пропагандистів

У неділю, 15 січня Президент України затвердив рішення РНБО про застосування санкцій проти 198 представників так званої російської культури та медіасфери. Про це повідомили на офіційному сайті президента.

Рішення РНБО містить перелік з 198 діячів російської культури і медіасфери, проти яких запроваджуються персональні санкції.

Серед них: політолог Дмитро Видрін, телеведуча Ангеліна Вовк, телеведучий Кирило Поздняков, режисер Андрій Кончаловський, російський музичний критик і журналіст Сергій Сосєдов, соціолог Євген Копатько, актор і телеведучий Борис Корчевников, співак Юрій Лоза та інші кремлівські пропагандисти, а також так звані російські «воєнкори».

Проти осіб, що перебувають у списку застосовується пакет із 14 обмежень строком на 10 років. Серед санкцій — блокування активів, запобігання виведенню капіталів за межі України, заборона перебувати на території України, припинення будь-яких видів співробітництва та інше.

Нагадаємо, за інформацією української розвідки, військове відомство рф розповсюдило серед пропагандистів темник з вказівками про нову політику висвітлення війни проти України.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини