Facebook Pixel

Президент США вирішив призначити Джерома Пауелла главою Федрезерву

Президент США Джо Байден висунув кандидатуру нинішнього глави Федеральної резервної системи (ФРС) Джерома Пауелла на другий строк на цій посаді.

Водночас Лейл Брейнард висунули на посаду його заступниці, повідомив Білий дім у понеділок.

«Я повністю впевнений у тому, що глава Пауелл і докторка Брейнард забезпечать сильне керівництво, якого потребує наша країна, після того, як останні 20 місяців вони проходили «випробування вогнем», — ідеться в заяві Байдена.

Telegram Logo

Чотирирічний строк служби Пауелла на посаді глави Федрезерву спливає в лютому 2022 року.

Очікується, що голосування за його кандидатуру в Сенаті пройде без проблем за великої підтримки республіканців і його затвердять на посаді до закінчення нинішнього строку.

Шлях Пауелла до фінансової вершини

Пауелл, якому натепер момент 68 років, був висунутий у раду керівників Федрезерву у 2011 році Бараком Обамою, який на той час обіймав посаду президента США. У 2017 році за президента Дональда Трампа республіканець Пауелл очолив ФРС.

Юрист за освітою, він працював спочатку в одній із нью-йоркських юридичних фірм, у банку Dillon, Read, потім у Міністерстві фінансів США, а також в інвестбанку Carlyle Group.

Хто така заступник Брейнард

Лейл Брейнард увійшла до ради керівників американського центробанку у 2014 році, вона відома економістка та демократка. Працювала в Мінфіні США в період президентства Обами, а також обіймала посаду заступниці радника Білого дому з економічної політики за президента Білла Клінтона. Нині їй 59 років.

Зазначимо, що Байдену потрібно знайти ще кілька кандидатів у раду керівників Федрезерву. Нині в керівництві ФРС одне вакантне місце, а незабаром звільняться ще два.

Раніше цього місяця заступник глави ФРС із банківського нагляду Рендал Куорлз оголосив про намір піти у відставку наприкінці поточного року, а наприкінці січня 2022 року завершується термін дії повноважень Річарда Кларіди на посаді заступника глави ФРС.

Коментарі

Всі новини