Facebook Pixel

Щеплювати уві сні. Президент Філіппін вигадав, як боротися з антивакцинаторами

Президент Філіппін Родріго Дутерте вигадав, як боротися з населенням, яке не бажає вакцинуватися проти коронавірусу. Глава держави запропонував щеплювати таких осіб, доки вони сплять. Тим часом вакцинація на Філіппінах не є обов’язковою, пише CNN.

«Проблема в тих, хто не хоче вакцинуватися. Пошукайте їх у своєму селі, підемо туди поки вони сплять, і зробимо їм ін'єкції уві сні. Якщо вони не хочуть, заберемося до них в будинок і зробимо їм щеплення, коли настане ніч», — заявив Дутерте.

Лідер під час виступу також взяв на себе провину за нестачу вакцини проти коронавірусу в країні на початку року. Він додав, що був безпорадним у тій ситуації, оскільки не міг знайти жодної компанії, яка б зголосилася продавати препарати Філіппінам.

Додатково. Вакцинаційна кампанія на Філіппінах офіційно стартувала лише 1 березня минулого року, через більш як рік з моменту виявлення першого випадку COVID-19 у країні. Влада розраховує повністю щепити 90% свого населення до виборів 2022 року. Нині дві дози вакцини в країні отримало понад 23 млн осіб.

Контекст. У липні Дутерте пригрозив тим, хто відмовляється робити щеплення, в’язницею.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉