Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Німеччина оновила правила перебування українців у країні – що зміниться з вересня

Правила перебування в Німеччині для біженців з України з 1 вересня. Фото: Pixabay

Правила перебування в Німеччині для біженців з України з 1 вересня. Фото: Pixabay

У Німеччині з 1 вересня 2022 року розпочнеться процедура ведення обліку кількості безвізових днів, упродовж яких українці, що втікали від війни, перебувають на території держави. Про це йдеться на сайті Федеральної ради ФРН.

Урядове рішення передбачає врахування усіх днів перебування осіб із 24 лютого 2022 року. Ті біженці, які перебувають у Німеччині понад 90 днів, тобто вичерпали свій «безвіз», зобов’язані або виїхати з країни на 90 днів, або оформити тимчасовий захист для легального перебування. Отже, якщо безвізове перебування людини добігає кінця або закінчується 31 серпня, вона має оформити тимчасовий захист до 1 вересня 2022 року.

Ті українські біженці, які в’їдуть на територію ФРН після 1 вересня 2022 року, матимуть змогу легально перебувати на території держави протягом 90 діб без потреби реєстрації статусу тимчасового захисту.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Якщо ви маєте українське громадянство, перетин кордону на федеральну територію (ФРН – The Page) має бути спрощеним і бути без бюрократії. Водночас потрібно бути зареєстрованим одразу після в'їзду в Німеччину, наприклад, під час подання заявки на посвідку на проживання в імміграційних органах. Отже, перебування в Німеччині має бути можливим для всіх постраждалих упродовж 90 днів без посвідки на проживання», — зазначається в документі.

Контекст. З 24 лютого 2022 року українці, що заявили про свій намір залишитися в Польщі, мають право на легальне перебування протягом 18 місяців. Отримання громадянами України дозволу на в’їзд на територію Республіки Польща з особливих причин жодним чином не обмежує їхнє право на повернення в Україну.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини