Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Чи готові США прийняти 100 тисяч біженців з України

Представник Байдена розповів про плани щодо біженців з України. Фото: Getty Images

Представник Байдена розповів про плани щодо біженців з України. Фото: Getty Images

Президент США Джо Байден обіцяв прийняти 100 тис. біженців з України та дозволити їм залишатися в Штатах до двох років, і поки що ця позиція не змінювалася. Про це розповів спікер Білого дому з питань безпеки Джон Кірбі.

Quote«Я не знаю про будь-які зміни в принциповому рішенні президента надати місце для українських біженців», — зазначив він.

Водночас Кірбі додав, що протягом останніх шести місяців стало зрозуміло, що багато українців, що залишили Батьківщину в перші тижні повномасштабного вторгнення, потім повертаються додому.

Quote«У перші тижні війни ми бачили, як сім'ї перетинали кордон, а потім або мама, або тато, або обоє залишали дітей із кимось і поверталися назад», — розповів спікер.

На його думку, українці дуже хочуть бути на Батьківщині, у своїй країні, і в США це поважають. Водночас Кірбі не знає, чи продовжуватиме Білий дім можливість перебування українців у Штатах довше за два роки.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Раніше ми вже писали, що на державному рівні США не надають підтримки біженцям з України, але їм дуже допомагають волонтери.

Коментарі

Всі новини