Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Принесе до 3 млрд грн: у Мінінфраструктури пояснили необхідність повернення акцизів на пальне

Повернення акцизів на пальне принесе до 3 млрд грн на місяць, упевнені в Мінінфраструктури. Фото: slovoidilo.ua

Повернення акцизів на пальне принесе до 3 млрд грн на місяць, упевнені в Мінінфраструктури. Фото: slovoidilo.ua

Повернення акцизів на дизельне паливо та бензин щомісяця приноситиме в бюджет додаткові 2 — 3 млрд грн. Відповідну заяву під час брифінгу зробив міністр інфраструктури Олександр Кубраков.

За його словами, Україні необхідні мінімальні надходження для відновлення інфраструктури. І саме кошти, які додатково надходитимуть після відновлення акцизу, планують направити на цей напрямок.

Quote«Відновлення, бодай мінімальне, усієї інфраструктури – це винятково наше питання. І я сподіваюся, що хоч часткове повернення акцизу дасть змогу її, бодай тимчасові мости, які ми почали робити, відновити до кінця року», – заявив Кубраков.

Водночас він розповів, що в Мінфіні склалася досить складна ситуація з ліквідністю в системі. Тому всі додаткові надходження до бюджету, зокрема й від податків, які скасували на початку року, є «важливими та мають значення».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Крім того, відповів Кубраков і на запитання про те, чи заплановано підвищення акцизів до визначеного Директивою ЄС мінімального рівня 350 євро за 1000 л. За словами очільника Мінінфраструктури, воно відбудеться, проте не скоро, оскільки в уряді розуміють складність ситуації, у якій зараз перебувають українці та бізнес.

Контекст. 14 серпня уряд вніс до Верховної Ради законопроєкт № 7668 про скасування пільгового оподаткування на паливо. Документ передбачає встановлення замість «нульової» ставки акциз «100 євро за 1000 літрів» для всіх видів палива (бензини моторні, важкі дистиляти та інші нафтопродукти, скраплений газ, бутан, ізобутан), тобто 4 – 4,5 грн на 1 літр до роздрібної ціни.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Верховна Рада ще у квітні розглядала можливість повернення акцизного податку на пальне та 20% податку на додану вартість, проте тоді рішення так і не було ухвалено.

Коментарі

Всі новини