Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

До антиКоломойського закону подали рекордні 13 тисяч поправок

Фото: УНІАН

Фото: УНІАН

Народні депутати внесли понад 13 тис. поправок до законопроєкту №2571-д про банки, або так званого антиКоломойського закону, який, зокрема, повинен не дозволити олігарху повернути собі Приватбанк.

Ця цифра є абсолютним рекордом, повідомив народний депутат з фракції «Голос», перший заступник керівника комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Ярослав Железняк на своїй сторінці у Facebook. Він також уточнив, що є три пакети по 1,5 тис. правок і ще 6 тис. — від позафракційного депутата.

За даними агентства «Інтерфакс-Україна», йдеться про депутата Антона Полякова, якого в листопаді 2019 року виключили зі «Слуги народу». Цю інформацію підтвердило і джерело liga.net. Воно також повідомило, що 1,5 тис. поправок надійшло від депутата зі «Слуги народу» Ольги Василевської-Смаглюк. За його словами, від нардепа цієї ж партії Олександра Дубінського, якого пов'язують з Ігорем Коломойським, надійшло мало правок, проте автори всіх трьох пакетів — депутати з групи олігарха.

Контекст. Початковий варіант законопроєкту №2571 наприкінці грудня минулого року подав Кабінет міністрів. Однак у профільному комітеті Верховної Ради з питань фінансів текст документа викликав невдоволення. Останні два місяці тривала робота над новим варіантом проєкту закону.

24 березня уряд вніс до Верховної Ради оновлений банківський законопроєкт. Цей закон є однією з умов для нової програми з Міжнародним валютним фондом. Через тиждень після цього Рада все ж прийняла закон. Проте поки тільки в першому читанні.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини