Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Польща передасть Україні танки Т-72 та БМП

Польща передасть Україні танки Т-72 та БМП. Фото: mil.in

Польща передасть Україні танки Т-72 та БМП. Фото: mil.in

Польща надасть українським військовим більше танків Т-72 та бойових машин піхоти, повідомили у міноборони країни.

Міністр оборони Польщі Маріуш Блащак повідомив, що у рамках нового пакета передадуть техніку для підготовки української бригади.

Quote«У рамках нового пакета підтримки для України я представив нашу польську підтримку, яка полягає в тому, що до кінця березня ми зможемо озброїти та навчити українських солдатів у масштабі бригади», – розповів Маріуш Блащак.

Також на озброєнні військових Польщі стоять танки радянського зразка у версіях Т-72М/М1/М1Р. У Польщі також є танки PT-91, які засновані на ліцензійному варіанті Т-72М1.

Говорячи про чергову польську підтримку України, міністр зазначив, що вона можлива завдяки послідовній модернізації Війська Польського.

Quote«Підтримка України можлива, тому що ми можемо надати еквівалент для Війська Польського. Вже є корейські танки К-2 та гаубиці К-9. Також будуть HIMARS і танки Abrams», – розповів Маріуш Блащак.

Нагадаємо, що Польща ухвалила рішення про передання Україні оборонного озброєння. Ухвалено рішення про передання українській стороні боєприпасів оборонного характеру для захисту, а не наступальних дій. Це рішення тепер реалізовує міністр національної оборони.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини