Facebook Pixel

Покровський ГЗК виробив перші тонни марганцевого агломерату на Богданівській аглофабриці

Покровський гірничо-збагачувальний комбінат виробив перші тонни марганцевого агломерату класу АМ-1 на Богданівській збагачувально-агломераційній фабриці (БЗАФ) після простою.

Про це пише GMK-Center.

Quote«До цього моменту підрозділ майже рік перебував у виробничому простої. Наразі з’явилась потреба у виготовленні агломерату, який випікається на БЗАФ. Для того, щоб привести фабрику у функціональну готовність, залучалися трудові сили її колективу та ремонтних підрозділів», – йдеться у повідомленні.

Складові шихтових компонентів для спікання готової продукції активно накопичуються на складі дрібного концентрату. В період простою приміщення для приймання цих компонентів було належним чином підготовлене, грейферні крани – відремонтовані.

Як зазначає начальник БЗАФ Вадим Гибало, підготовка до запуску фабрики передбачала ревізію всього обладнання, але особлива увага була приділена грейферним кранам, агломашині, чашовому охолоджувачу, системі пилогазоочищення та водопостачання. Рівень викидів від фабрики повністю відповідає всім дозволеним нормам.

У вересні на БЗАФ планується виготовити 15 тис. тонн агломерату. Наразі третя частина виробничого плану вже виконана.

Quote«Наразі БЗАФ працює з дотриманням всіх виробничих норм і показників. Завдання фабрики на осінній сезон – випуск 40 тис. тонн якісного агломерату. Його планують виконати протягом вересня-жовтня», – резюмує підприємство.

Нагадаємо, що Покровський ГЗК, незважаючи на відсутність у місті Покрові води, продовжує працювати без змін та навіть допомагати місцевим жителям з питною та технічною водою.


Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉