Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Податкова скасувала донарахування податку «Сінево»

Податкова скасувала донарахування податку «Сінево». Фото: tax.gov.ua

Податкова скасувала донарахування податку «Сінево». Фото: tax.gov.ua

Виконавець обов'язків голови Державної податкової служби України Михайло Тітарчук і представники компанії «Сінево Україна» провели зустріч та заявили про взаємне розуміння. Про це повідомляється на сайті ДПС.

У зустрічі компанії та ДПС також взяли участь нардепи України Андрій Шараскін, Олексій Устенко, Андрій Холодов і Данило Гетманцев. Їх долучили до діалогу на їхні особисті прохання.

Quote«Наша мета — ретельно та всебічно розібратись у цій кризовій ситуації. Тому компромісним рішенням стане проведення нової перевірки саме щодо податку на прибуток, так би мовити, з чистої сторінки. Зі свого боку ми забезпечимо абсолютно прозорий процес», — повідомив Михайло Тітарчук.

Представники компанії погодилися з таким кроком врегулювання конфлікту. І разом із податківцями визначили наступні кроки у співробітництві.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. Нещодавно центральне міжрегіональне управління Державної податкової служби з роботи з великими платниками податків за результатами планової податкової перевірки нарахувало компанії «Сінево Україна» додаткові податки розміром 1,086 мільярда гривень. У компанії заявили, що платежі було нараховано необґрунтовано.

Мережа «Сінево» налічує понад 340 лабораторних центрів, які працюють у більш ніж 150 населених пунктах України, а також 8 лабораторій, у яких виконується понад 1 тис. видів тестів. Щороку лабораторні центри компанії обслуговують понад 5 млн клієнтів. Загалом лабораторна мережа Synevo представлена в 10 країнах Європи.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини