Facebook Pixel

Податки заробітчан: як і де платити, щоб не мати проблем в Україні

Українці, які одержують іноземні доходи, мають лише подати декларацію про майновий стан і доходи.

Про це в інтерв’ю виданню «Гордон» розповів голова Державної податкової служби Олексій Любченко, повідомили на сайті відомства.

«Загальне правило просте: з доходів, які одержують українські громадяни, сплачуються податки. Не важливо де. У нас є підписані угоди про виключення подвійного оподаткування абсолютно з усіма країнами, де працюють наші люди. Якщо наші громадяни сплатили податки за кордоном, наприклад, у Польщі, Угорщині, Португалії або деінде, в Україні вимагати з них податки ніхто не має права. Єдине, що вони мають зробити, – це подати податкову декларацію».

Олексій Любченко

Олексій Любченко

міністр економіки

У податковій додали, що якщо українці сплатили податок на дохід за кордоном, то вони мають надати підтверджувальні документи, і тоді вони не сплачуватимуть податки ще й в Україні.

Варто зазначити, що обов’язок щодо подання декларації про майновий стан і доходи, а також сплати податків і зборів визначений ст. 67 Конституції України.

Контекст. Державна податкова служба в листопаді 2020 року запустила «податкового бота» Тaxsevicebot у месенджерах Telegram і Viber.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉