Facebook Pixel

Придністров'я хоче попроситися до росії

Придністров'я хоче попроситися до росії

Придністров'я хоче попроситися до росії

На з'їзді так званих депутатів усіх рівнів Придністров'я, який відбудеться 28 лютого, буде прийнято звернення до москви щодо приєднання сепаратистського регіону до рф. Про це заявив придністровський опозиціонер Геннадій Чорба, пише Deschide.

При цьому Чорба звернув увагу на те, що з'їзд відбудеться за день до послання президента росії путіна до федеральних зборів. Придністровська опозиція не виключає, що ця директива про організацію з'їзду йде з самої москви.

Чорба припускає, що в рамках форуму так званих депутатів усіх рівнів Придністров'я буде запущено звернення жителів лівого Дністра про приєднання регіону до рф, а наступного дня, 29 лютого, путін оголосить про це федеральним зборам, які приймуть рішення про погодження запиту.

Опозиціонер вважає, що мітинг у Тирасполі та нещодавно організований там протест проти так званого економічного тиску з боку Республіки Молдова мають на меті показати, що жителі Придністров'я проти Кишинева.

Quote«Звідси й нещодавня заява міністра закордонних справ росії сергія лаврова, нібито москва не дозволить страждати своїм громадянам у Придністров’ї», – також заявив Чорба.

Він закликав так званих депутатів регіону не допустити прийняття цього рішення, яке дасть путіну «правовий привід завдати удару по території Республіки Молдова, включаючи Придністров'я».

Quote«Пані президентка Санду, ваше оточення постійно лякало вас тим, що росія нападе на територію Республіки Молдова. Але ви не врахували того факту, що психологія нинішнього керівництва росії, особливо путіна, дуже схожа на Гітлера з кінця 30-х років XX століття. Спроби примирити таких індивідів, як путін, призводять лише до одного – підвищення апетиту агресора», – підсумував Чорба.

У понеділок 19 лютого лідер тираспольських сепаратистів Володимир Красносельський оголосив про виклик так званих депутатів усіх рівнів у зв'язку з нібито економічним тиском з боку Кишинева.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉