Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Британці відправлять ЗСУ ще три ракетні установки M270 і боєприпаси до них

Плюс три РСЗВ M270 для України від Великої Британії. Фото: Flickr

Плюс три РСЗВ M270 для України від Великої Британії. Фото: Flickr

Очільник британського Міноборони Бен Воллес оголосив про рішення передати Києву ще три додаткові реактивні системи залпового вогню M270 і багато боєприпасів до них. Про це міністр повідомив на конференції в Копенгагені, присвяченій координації подальшої військової та фінансової підтримки Києва західними країнами. Отже, пише The Telegraph, Лондон подвоїть кількість наданих Україні ракетних установок великої дальності.

Британія також надасть українським захисникам «значну кількість високоточних ракет» до M270 з дальністю 50 миль (80,5 км).

Quote«Британії дуже приємно бачити, як Україна використовує західні ракетні системи. Українські сили показали, що можуть обирати цілі для знищення набагато краще (ніж росія – The Page) – так, щоб боєприпаси не закінчувалися швидко… Наша постійна підтримка є дуже чітким сигналом про те, що Велика Британія та міжнародна спільнота залишаються проти цієї незаконної війни й далі підтримуватимуть Україну в захисті від путінської агресії», — наголосив Воллес.

Що вміє М270 MLRS

Вогневі можливості систем M270 і M142 HIMARS однакові, оскільки несуть однакові пускові блоки (тільки в M270 їх два). Відмінність у типі шасі та технічній начинці (M142 HIMARS значно новіша). Обидві системи можуть вести вогонь некерованими ракетами на відстань до 45 км, керованими — на дальність до 70 км і балістичними ракетами на відстань до 300 км.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

M270 несе два універсальні блоки на 6 ракет калібру 227 мм (або на одну MGM-140 ATACMS діаметром 610 мм); M142 – один. Ракети містяться в транспортно-пускових контейнерах, які зручно зберігати, транспортувати та перезаряджати.

Характеристики M270. Фото: The Page

Характеристики M270. Фото: The Page

Контекст. Станом на початок серпня британська влада надала Україні військову підтримку на суму майже 2,3 млрд фунтів стерлінгів.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Нагадаємо: у липні США заявили, що готові надати Україні стільки установок HIMARS, скільки зможуть. Зараз країна хоче передати Києву принаймні 25 — 30 установок, якомога більше артилерії та ракет для цих систем.

Коментарі

Всі новини