Facebook Pixel

«Народний супутник» ― перший рік роботи на перемогу України — ГУР

Знімок з супутника ICEYE

Знімок з супутника ICEYE

Рівно рік тому, 20 вересня 2022 року, волонтери передали для Головного управління розвідки МО України космічний апарат ICEYE. Сьогодні ГУР підбиває перші підсумки його роботи.

Впродовж цього року «народний супутник» приніс безліч користі у нашій боротьбі за свободу ― його можливості дозволяють українським розвідникам щодня отримувати критично важливі для бойових операцій дані та спалювати тонни ворожої смертоносної техніки.

ГУР також оприлюднило знімки аеродрому «Дягілєво» в Рязанській області та позиції російської ППО в Білгородській області. «Працювати» по цих об'єктах українським захисникам допоміг ICEYE.

Знімок з супутника ICEYE

Знімок з супутника ICEYE

ICEYE, зіграв дуже важливу роль в атаці на Севастопольську бухту 13 вересня 2023 року, коли були знищені російський десантний корабель «мінськ» і підводний човен «ростов-на-дону».

Quote«Висловлюємо глибоку вдячність усім громадянам та волонтерам, які долучилися до збору @prytulafoundation і @lachen_tyt та забезпечили українським розвідникам чудову видимість із космосу!» — говориться у повідомленні ГУР.
Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉