Фонд держмайна ініціював спрощення процедури приватизації та оренди державних об'єктів з огляду на необхідність підтримки бізнесу у воєнний час. Усі відповідні документи проходять фінальні погодження.
Як заявила в.о. глави Фонду держмайна Ольга Батова, незабаром сотні тисяч квадратних метрів державних площ і інших активів стануть знову доступними для підприємців через оренду та приватизацію.
«Ми активно працюємо над створенням нових можливостей для релокації та підтримки бізнесу, збереження та створення робочих місць», — наголосила посадовиця.
Окрім того, орендарів держмайна в зоні активних бойових дій буде звільнено від орендної плати, як і певні категорії орендарів, які не можуть працювати зараз. У всіх інших регіонах КМУ буде запропоновано до погодження зниження орендної плати.

За словами Батової, бізнес і держава сьогодні працюють як один організм, усі сили якого націлено на якнайшвидшу перемогу та відбудову України.
В.о. глави ФДМУ також підбила підсумки місяця роботи відомства.
По-перше, державні дані перебувають у безпеці. У Фонді забезпечили перенесення в безпечне місце та захист серверів і баз даних реєстрів корпоративних прав, об’єктів держвласності та звітів про оцінку майна. Роботу реєстрів відновлено, як і сайтів ФДМУ з оренди та приватизації.
По-друге, за словами в. о. очільниці відомства, Фонд зараз рахує кожну гривню втрат, і росія за все заплатить.
«Розробили і внесли через народних депутатів законопроєкт щодо створення реєстру звітів про оцінку збитків, завданих агресором», — зауважила Батова.
По-третє, в управлінні ФДМУ активно працюють майже 150 підприємств.
«Енергетичні компанії, комбінати хлібопродуктів та інші критичні для країни підприємства — усі самовіддано виконують свої завдання й забезпечують державу необхідним ресурсом», — зауважила Батова.
По-четверте, посівну розпочато. Аграрні підприємства в управлінні Фонду, які не розташовані на території активних бойових дій, уже обробили понад 5,6 тис. га.
Головне від The Page
Дякуємо, що підписалися на The Page.
Буде гаряче!
Раз на тиждень ми будемо відправляти вам найцікавіші редакційні матеріали.
Я погоджуюсь з політикою конфіденційності
Читайте також
Не один у полі: як бізнес-комʼюніті допомагає підприємцям масштабуватися
Кримінальний тиск на бізнес в Україні: виклики для інвесторів та юридичний захист