Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Сервісом автоматичного оцінювання вартості нерухомості торік скористалися 800 тисяч українців

Автоматична оцінка вартості нерухомості: українці заощадили 80 млн грн торік. Фото: Gabrielle Henderson/Unsplash

Автоматична оцінка вартості нерухомості: українці заощадили 80 млн грн торік. Фото: Gabrielle Henderson/Unsplash

У 2021 році сервісом автоматичного оцінювання нерухомості скористалися 800 тисяч разів. Це дало змогу громадянам заощадити 80 млн грн, тоді як загальний економічний ефект від реформи становить майже 2,1 млрд грн. Про це повідомляє Фонд держмайна.

Quote«Фонд держмайна запустив комплексну реформу оцінювання майна. Першим кроком стала ліквідація майданчиків-посередників, які брали кошти за внесення даних про оцінку до реєстру. Тепер це відбувається цілком безплатно, завдяки чому громадяни заощадили понад 2 млрд грн. Запущений у 2021 році сервіс автоматичного оцінювання вартості нерухомості став другим етапом реформи. Тепер необов’язково звертатися до оцінювачів для визначення вартості майна. Щоб отримати оцінку, достатньо зайти на сайт і внести необхідну інформацію. Сервісом уже скористалися 800 тисяч разів! А економія для громадян завдяки цій послузі перевищує 80 млн грн», — зауважив голова Фонду державного майна Дмитро Сенниченко.

Одночасно з економією завдяки підвищенню прозорості процесу надходження до Пенсійного фонду від операцій із нерухомістю в третьому кварталі 2021 року зросли на 42%, або на 217 млн гривень.

Сенниченко додав, що наступний етап роботи Фонду — ліквідація фракційної оцінки та перехід до світових стандартів оцінювальної діяльності. Ці зміни дадуть змогу впровадити в Україні правила, зрозумілі для бізнесу з будь-якої країни. Відповідний законопроєкт уже подано до Верховної Ради. Нововведення значно спростять процедуру оцінювання майна для громадян, забезпечать підвищення якості послуг у сфері оцінювання та ліквідують можливості для маніпуляцій.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Коментарі

Всі новини