Київський метрополітен опублікував трійку найпопулярніших станцій

В цьому році пасажиропотік київського метрополітену знизився на 40%, при цьому найбільш відвідуваною з усієї підземної мережі стала станція «Академмістечко».

«З 25 травня по 31 жовтня Київським метрополітеном скористалися 132,8 млн пасажирів, за такий же період минулого року в підземці побувало 214,7 млн пасажирів. Відповідно зараз метро користується на 40% менше пасажирів, ніж у минулому році», — йдеться в повідомленні прес-служби «Київського метрополітену».

Найпопулярнішими станціями київської підземки є «Академмістечко», «Лісова» та «Вокзальна».

Telegram Logo

Так, за період з 25 травня по 31 жовтня 2020 року станцією «Академмістечко» скористалося 6,1 млн пасажирів, тоді як в минулому році за цей же період станцією скористалися 9,3 млн пасажирів.

Станція «Лісова» за цей час перевезла 5,8 млн пасажирів, проти аналогічного періоду 2019 року — 8,9 млн.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

І закриває трійку лідерів станція «Вокзальна». Нею скористалося 4,5 млн пасажирів за вказаний період, в 2019 р за той же період це було 8,7 млн пасажирів.

Найменше пасажири користуються станцією «Дніпро». Однак якщо в минулому році за період з 25 травня по 31 жовтня 2019 станція перевезла 478,6 тис пасажирів, то в цьому році за аналогічний період тільки 322,6 тис пасажирів.

Київський метрополітен закликає дотримуватися маскового режиму і користуватися громадським транспортом при необхідності.

«Київський метрополітен» опинився на межі повторного закриття в зв'язку з широким розповсюдженням коронавирусной інфекції.

За більш ніж два місяці весняного локдауна «Київський метрополітен» зазнав збитків у розмірі 600 млн грн.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини